Korisnik:
Lozinka:

L'istituzione scolastica gode del sostegno finanziario del Ministero degli Affari Esteri e della Cooperazione Internazionale della Repubblica Italiana per il tramite dell'Unione Italiana.

DAN ŠKOLE - GIORNATA DELLA SCUOLA

Dana 12.06 u Osnovnoj školi Vodnjan – SE Dignano, proslavili smo naš Dan, Dan škole.
U jutarnjim satima u školskoj sportskoj dvorani održano je finale Bumbar’s got talent natjecanja i podijeljene nagrade. Finalisti su bili:
SPORT:
– Tena i Katia
– Aurora i Emili
PLES:
-2a “Bum bum”
– “Pink phanterice” Lena, Vita, Rea i Ana 2b
– “Blackpink” Nadia i Vanessa
SVIRANJE:
– Luka Kozić
– Vanessa 5a
– Heidi Begović
GLUMA:
– Arsen, Toni i Patrick
– Daniel, Andrea i Lorenzo
– Nadia i Noemi
PJEVANJE:
– Eni, Tino, Frano i Mia “Cool cats”
– Leona i Anamarija
– Teresa, Robin i Nina
Pobjednike svake katogorije birali su učenici i to na način da je mjerena dužina pljeska.
U kategoriji sport pobjednice su Tena i Katia, u kategoriji Ples – 2a ,,Bum bum,,,  u Sviranju – Luka Kozić- 6r, u  Glumi: Daniel, Arsen i Andrea, te Pjevanju – Eni, Mia, Frane i Tino.
Nakon, finala nagradili su i učenike i učitelje mentore koji su se plasirali na županjjska takmičnja i tako izborili odlazak na državna natjecanja gdje su imali lijepe rezultate.
U podnevnim satima uz prigodan program, u kojem su opet glavni akteri bili učenici, pohvalili su se roditeljima svojim uspjesima i pokazali im što to sve rade njihova djeca. Ravnateljica se javno zahvalila svima koji su u toku godine bili uključeni u rad škole ili na bilo koji način pripomogli u njenom radu.
I ove godine škola je potvrdila status EKO škole, što je i dalje dodatni poticaj za bolji budući rad.

Vidi slike u galeriji!

objavio: Patrizia Sfettina   datum: 18. 6. 2024.

« Listopad 2024 »