Zabavno Valentinovo / Un San Valentino divertente

Valentinovo je ove školske godine obilježeno   u natjecateljskom duhu. Učenici svih viših      razreda (njih 12) pozvano je da se uključe u  nagradni natječaj izrade plakata. Svaki je    razred dobio upute, kriterije za rad i  vremenski rok od nekoliko dana. Gotovi plakati postavljeni su u hol škole kako bi svima bili vidljivi. Četveročlani stručni žiri ocjenio je plakate prema unaprijed postavljenim kriterijima, te su na osnovi bodovanja pobjednicima proglasili 8.a .

Utješne nagrade dodijeljene su 8.b i 7.t.

Quest'anno a scuola, San Valentino e' stato ricordato in maniera diversa dal solito, seguendo uno spirito competitivo. Tutti gli alunni delle classi superiori (12 classi) sono stati invitati a partecipare alla Gara per la realizzazione del miglior manifesto. A tutti sono state fornite delle indicazioni per lo svolgimento del lavoro, i criteri da adottare e le scadenze da rispettare. Una giuria di esperti formata da quattro membri, secondo i criteri in precedenza definiti ha delineato l' VIIIa come vincitrice del Concorso.

Alle classi VIIIb e VIIt e' stato distribuito un premio di consolazione.

Plakate pogledajte u fotogaleriji! I manifesti li potete vedere nella rubrica Foto-galleria.

Zahvaljujemo svima.heart Si' ringrazia tutti per la collaborazione.

Knjižničarka / la bibliotecaria  Izabela Kapustić i psihologinja / e la psicologa Daniela Bonassin

objavio: Daniela Bonassin   datum: 15. 2. 2017.

« Svibanj 2024 »