Korisnik:
Lozinka:

L'istituzione scolastica gode del sostegno finanziario del Ministero degli Affari Esteri e della Cooperazione Internazionale della Repubblica Italiana per il tramite dell'Unione Italiana.

Posjet OŠ dr Branimira Markovića u Ravnoj Gori- Visita alla SE dr Branimir Marković a Ravna Gora

U petak  16.10.2015., dvanaestoro je učenika viših razreda u pratnji učiteljice engleskog jezika Daniele Radolović i psihologinje Daniele Bonassin posjetilo pobratimljenu školu “dr Branimir Marković” u Ravnoj Gori. Naši su se učenici družili s vršnjacima u različitim radionicama na temu “Komunikacija” koje su bile organizirane povodom obilježavanja Dana škole. Uz zahvalu za gostoprimstvo i ugodno druženje, prenesen je poziv za uzvratni posjet u lipnju kada ćemo obilježiti naš Dan škole.

Venerdì 16 ottobre 2015, dodici alunni delle classi superiori accompagnati dall’insegnante di lingua inglese Daniela Radolović e dalla psicologa Daniela Bonassin hanno fatto visita alla scuola gemellata “dr Branimir Marković” a Ravna Gora. I nostri alunni hanno partecipato, assieme ai loro coetanei, a vari laboratori con tema “la comunicazione”, organizzati in occasione della Giornata della scuola. Ringraziando per l’ospitalità e la bella giornata passata insieme, è stato presentato l’invito a partecipare alla nostra Giornata della scuola che si terrà a giugno.

objavio: Tea Grbin   datum: 27. 10. 2015.