OSMI RADREDI - LE CLASSI OTTAVE

Svi učenici osmih razreda Osnovne škole Vodnjan - Scuola elementare Dignano uspješno su završili osnovnoškolsko obrazovanje i kreću u nove uspjehe. Želimo im puno uspjeha u budućem školovanju.

Čestitke i  učenicima koji  su u osam godina školovanja ostvarili odličan uspjeh. Učenicima je upriličen,  u četvrtak 8. srpnja 2021. godine prijem u gradskoj palači Grada Vodnjan-Dignano. Prijemu su prisustvovali Edi Komić, Lucija Lješković, Marie Gorjanac Vlahović iz 8.a razreda, Luka Dvoršak, Arnea Pribičević, Iris Rakonca i Dora Špehar iz 8.b razreda te Anita Giadresco i Erika Pustijanac iz 8.t razreda, a ugostili su ih gradonačelnik Edi Pastrovicchio i zamjenica gradonačelnika Diriana Delcaro Hrelja.

Učenici su stigli u pratnji razrednika Serene Bonassin (8.t), Martine Špehar (8.a) i Milana Dobrilovića (8.b) te ravnateljice škole Barbare Buršić-Križanac.

Tutti gli alunni delle ottave classi della scuola elementare Dignano - Scuola elementare Dignano hanno completato con successo l'istruzione primaria. Auguriamo loro tanto successo nel loro futuro percorso didattico.

Congratulazioni agli alunni che hanno ottenuto un grande successo negli otto anni di scuola. Giovedì 8 luglio 2021 è stato organizzato un ricevimento per gli alunni nel Palazzo Comunale della Città di Dignano-Dignano. Al ricevimento hanno partecipato Edi Komić, Lucija Lješković, Marie Gorjanac Vlahović, Luka Dvoršak, Arnea Pribičević, Iris Rakonca e Dora Špehar, Anita Giadresco ed Erika Pustijanac. I ragazzi sono stati ospiti del sindaco Edi Pastrovicchio e della vicesindaco Diriana Delcaro Hrelja.

Gli alunni premiati sono stati ​​accompagnati dai loro insegnanti: Serena Bonassin, Martina Špehar, Milan Dobrilović e dalla preside della scuola Barbara Buršić-Križanac.

objavio: Patrizia Sfettina   datum: 15. 7. 2021.

« Ožujak 2024 »