HIPPO English Language Olympiad

Učenice Elena Lupieri 5t i Micol Debeljuh 6t vrlo uspješno su sudjelovale na olimpijadi iz engleskog jezika HIPPO English Language Olympiad – English Without Borders, koju je po prvi puta u našoj školi organizirala učiteljica Jasna Moscarda. HIPPO „engleski bez granica“ je međunarodna organizacija koja promovira učenje engleskog jezika, potiče suradnju i natjecateljski duh među mladima i učiteljima, njeguje međukulturalnu razmjenu, toleranciju i stvaranje prijateljstva te potiče učenike diljem svijeta da se natječu u znanju engleskog jezika. Congratulations to Elena and Micol!

Le alunne Elena Lupieri 5t e Micol Debeljuh 6t con grande successo hanno partecipato alle Olimpiadi di lingua inglese HIPPO English Language Olympiad - English Without Borders, che e' stata organizzata per la prima volta nella nostra scuola dall'insegnante Jasna Moscarda. HIPPO "English without Borders" e' un'organizzazione internazionale che promuove l'apprendimento della lingua inglese, incoraggia la cooperazione e lo spirito competitivo tra i giovani e gli insegnanti, promuove lo scambio interculturale, la tolleranza e l'amicizia e incoraggia gli studenti di tutto il mondo a competere nella conoscenza della lingua inglese. Congratulations to Elena and Micol!

objavio: Patrizia Sfettina   datum: 26. 4. 2021.