DAN ŠKOLE - GIORNATA DELLA SCUOLA

Dragi naši učenici i poštovani roditelji!

Lijepo je biti poseban baš kao naš Dan škole ove godine. Virtualan kao i naša nastava koja nas je ove godine sve zaskočila i namučila, ali i donijela puno novih znanja i iskustava, i  jedinstven kao i svi vi koji ste sudjelovali u njoj.

Iako se ovaj put ne možemo okupiti, bilo bi nam žao da ne nastavimo dugogodišnju tradiciju te da se ne prisjetimo svega lijepoga što je obilježilo ovu školsku godinu. Zato smo odlučiti na jednoj zasebnoj mrežnoj stranici prezentirati brojne radove nastale marljivim radom i zajedničkom suradnjom učenika, učitelja i roditelja škole.

Cari alunni e spettabili genitori!

È bello essere unici, proprio come la Giornata della scuola 2020. Una Giornata virtuale, così come lo è stato l’insegnamento che quest’anno ci ha sorpreso e tormentato, ma anche portato nuovi saperi ed esperienze, unico come lo siete tutti voi che vi partecipate.

Anche se quest’anno non possiamo riunirci fisicamente per festeggiare quest’importante ricorrenza, ci sarebbe dispiaciuto non continuare la lunga tradizione e non ricordare tutti i momenti significativi che hanno contraddistinto l’anno scolastico 2019/2020.

Klikom na sliku zavirite u naš VIRTUALNI DAN ŠKOLE! Con un clic sull'immagine entra nel nostro GIORNO VIRTUALE DELLA SCUOLA !

Sretan nam svima Dan škole! Buona Giornata della scuola a tutti!

Učiteljice/insegnanti: Vedrana Keteleš & Patrizia S. Jurman

objavio: Patrizia Sfettina   datum: 12. 6. 2020.