"BLIND DINNER" - VEČERA U MRAKU / CENA AL BUIO

U sklopu projekta senzibilizacije učenika za osobe s posebnim potrebama (slijepe i slabovidne osobe), učenici VIII a i b razreda zajedno s razrednicama Marijom Vlaisavljević i Danielom Radolović i psihologinjom Danielom Bonassin, sudjelovali  su u organiziranom programu od strane Udruge Logos Media iz Pule.

Program organizirane večere od tri slijeda: predjelo, glavno jelo i desert uz piće, odrađena je u potpunom mraku u trajanju od 2 sata. Voditelji radionice su pripremili i poslužili jelo, a vrijeme između sljedova upotpunjeno je zapažanjima, dojmovima, pitanjima, razgovorom i ugodnim emocijama. Hvala na nezaboravnom iskustvu!

Dojmove provjerite klikom na opširnije

Nell'ambito del progetto per la sensibilizzazione degli studenti a persone con bisogni specifici (non vedenti e ipovedenti), gli alunni delle classi VIIIa e VIIIb con le rispettive capoclassi l'insegnante Marija Vlajesavljević, l'insegnante Daniela Radolović e la psicologa Daniela Bonassin hanno aderito al programma organizzato dall' Associazione Logos Media di Pola.

Il programma consisteva nel condividere una cena di tre portate: antipasto, piatto principale, dolce e bibita; il tutto realizzato nell'oscurità completa dalla durata di due ore.

I responsabili del laboratorio hanno preparato e servito la cena e il tempo trascorso tra una portata e l'altra era ricco di emozioni, ammirazione, domande interressanti, conversazioni e impressioni gradevoli.

Grazie per la bellissima e indimenticabile esperienza!

prije večere

"Bilo je neobično iskustvo, ne bih se volio naći u toj situaciji".

"Bilo je lijepo, suosjećali smo sa slijepima."

"Bilo je to novo iskustvo."

"Bilo je odlično, to je bio novi izazov."

nakon večere

objavio: Daniela Bonassin   datum: 16. 4. 2019.